| Učte se německy čtením | A1 

Čtení je nejlepší způsob, jak se jazyk naučit přirozeným, nenásilným způsobem. Abyste mohli číst už i s minimálními znalostmi a čtením se učili, připravili jsme pro vás zcela speciální E-Paper se zcela speciálními texty. Stačí rozumět úplným základům gramatiky a naučí Vás jak slovní zásobu, tak správné tvary, tak správné vyjadřování. Téma budete mít navíc pohromadě, v jediném souboru.

E-Paper = Email-Paper = papír, soubor, poslaný e-mailem. Každých 14 dní obdržíte e-mailem soubor typu .pdf, který obsahuje text, slovníček a cvičení, která shrnují to, co je v lekci podstatné a která pomáhají zapamatování. Nemusíte si nic připomínat, stačí soubor jednoduše uložit, otevřít nebo vytisknout, a začít.

Znamená to, že se budete učit pravidelně, kdekoli budete chtít a jak budete chtít.Můžete se učit na počítači, tabletu, cestou do práce, i zcela bez elektronických přístrojů, třeba s pastelkami v ruce.

Čtením k dobré němčině. Texty inspirují, co k tématu říci a jak to říci. Pomáhají naučit se slovíčka a ukazují, jak to říci správně a spisovně. Opakovaným čtením nahlas si tak zažijete jak slovíčka samotná, tak slovíčka ve správném tvaru, se správným členem.

Čtením k plynulé němčině. Máte-li základní povědomí o německé gramatice (rozsah jazykové úrovně A1), využijete textů na maximum. Nebudete se totiž soustředit na hledání vysvětlení „proč?“, naopak si čtením gramatiku přirozeně zažijete, až o ní nakonec přestanete přemýšlet. 

Žádné číslo nezmeškáte, budete se zlepšovat. Jako první obdržíte E-Paper č.1, který Vám ukáže, jak se představit tak, abyste se nemuseli stydět. Po něm Vám zašleme č.2 atd.  Postupně budete systematicky Vaše znalosti rozšiřovat a němčinu zlepšovat. Přestanou-li Vám výrazové prostředky A1 stačit, objednáte si E-Paper pro úroveň A2.

Nejbližší startovací E-Paper vychází v pátek, 3.října 2019

TIP

Chybí Vám znalosti, máte v gramatice zmatek nebo se v ní dokonce ztrácíte, připadá Vám těžká?

Vstupní kurz Grundlagen se základům německé gramatiky věnuje zcela cíleně, osvědčeně srozumitelnou a jednoduchou formou.

Kurz trvá 8 týdnů a je připravený ve variantách jak pro úplné začátečníky, tak pro osoby, které se už němčinu učily.    

Máte vyšší úroveň?

Slovní zásoba úrovně A1 patří k základní, používá se nejčastěji. 

První tři čísla však můžete, jako všichni, vyzkoušet. Uvidíte, zda pro Vás E-Papery jsou či nejsou přínosem.