Němčina v zaměstnání? Vyplatí se víc než kdy jindy.

Německé a rakouské nadnárodní společnosti, jako nejvýznamnější i nejlepší zahraniční zaměstnavatelé a obchodní partneři v České republice, hledají zaměstnance. Zaměstnance s němčinou. Často marně.

Přechod na angličtinu jako oficiální firemní jazyk není pro nadnárodní společnosti ani zdaleka tak jednoduchý, jak se může zdát. Jazyk mateřské firmy stále hraje velkou roli, i když skrývanou. 

Žijte lépe a zajímavě

S němčinou tak máte šanci na lepší plat, lepší a stabilnější pozici, rychlý postup, zajímavé projekty. Ale i na manažerské vzdělávání u renomovaných institucí, cestování, zajímavý život v mezinárodním prostředí.

Vystupte z řady

S němčinou budete rychle patřit k těm důležitým. K těm, se kterými se dá počítat. Nebudete ovcí, která nerozumí a je závislá na jiných.

 

Stačí se rozhodnout.
Začít se učit německy nebo oprášit znalosti…

S námi je návrat k němčině efektivní a rychlý. A stejně rychlá a efektivní je i výuka začátečníků.  Maximálně jeden až jeden a půl roku. Pomůžeme Vám. 

V cílených kurzech v malých, privátních skupinkách. Jen Vy, lektor a další jeden až tři kolegové. S tématy z business prostředí i se soukromou tematikou. Připravených tak, aby Vás co nejrychleji postavili v němčině na nohy.  Ať jsou Vaše cíle a dnešní situace  jakékoli.

Stačí udělat první krok a zapsat se do vstupního kurzu.

Výuka na dálku

E-Paper, který učí německy

Že se čtením se učí, není novinka. Toto čtení však je úplně speciální. Učí čtením zcela cíleně, a dokonce již od úrovně A0/A1...