Jsme místo v centru Prahy, kde se můžete věnovat své němčině.

 

I my se věnujeme pouze němčině. A protože chceme, aby naše výuka měla výsledky, učíme němčinu v malých, privátních skupinkách. Jen Vy, lektor a jeden až tři další kolegové.

Německy a česky umíme stejně dobře, používáme oba jazyky přirozeně: máme dva mateřské jazyky, dlouho žijeme v Čechách, nebo jsme řadu let žili a studovali v Německu. 

Znalost obou jazyků nás živila a živí. Nejenom jako lektory. Jako manažery, redaktory, překladatele, obchodníky, podnikatele…

Zajímá nás mluvený projev.

Protože ten je na naučení nejtěžší a ukazuje skutečné zvládnutí jazyka.

Nechceme se při komunikaci s ostatními cítit trapně. Proto se věnujeme především běžným situacím, ve kterých se můžeme ocitnout a ve kterých můžeme němčinu potřebovat. V soukromí i v zaměstnání…

Zajímají nás dospělí.

Dospělí, kteří mají s němčinou problém (už se  německy neúspěšně nebo s částečným úspěchem učili), stejně jako úplní začátečníci.

Myslíme si, že učit se jazyky v dospělosti má smysl, je smysluplnější než výuka pod tlakem, bez cíle, v dětství.

Chceme dospělým umožnit učit se německy co nejsnadněji, zábavně a smysluplně, stejně jako nabídnout možnost vrátit se jednoduše k němčině a  odstranit problémy způsobené výukou v minulosti.

Zajímá nás gramatika.

Protože přemýšlení o ní je největší brzdou mluveného projevu.

Žijeme proto otázkou, jak se naučit německy tak, aby gramatika plynulý projev nebrzdila.

Díky naší bilingvnosti jsme vymysleli způsob, který se inspiruje přirozenou výukou mateřského jazyka a pomáhá si češtinou.

Zvládne ho každý. Navíc dokáže pomoci i lidem, kteří mají s němčinou, nebo cizími jazky obecně, problém. 

Považujeme za důležité, aby dospělí měli šanci u výuky setrvat.

Typický dospělý má zaměstnání, osobní povinnosti, málo času. Absence však v jazykové výuce patří k nejčastějším příčinám nezdaru.

Proto jsou naše kurzy krátké, není problém výuku třeba na měsíc či déle přerušit, stejně jako není nutná rozsáhlá domácí příprava.

Preferujeme kvalitu před kvantitou.

Výuka jazyků je velmi osobní záležitostí. Má-li být úspěšná, vyžaduje osobní přístup lektora ke každému jednotlivci.

Proto učíme pouze ve velmi malých skupinkách (2-4 osoby) nebo individuálně, a lektor je zodpovědný za velmi omezený počet kurzů. Tak, aby se každému kurzu mohl věnovat s plným nasazením.

Prostě a jednoduše. Naším cílem je němčina pro život.

Připravili jsme kurzy, které berou život jaký je, a svým nastavením dávají šanci výuku úspěšně dokončit – v relativně krátké době hovořit bez problémů německy. V soukromém životě i v zaměstnání.

 

Témata, která Vás zajímají

Němčina v dospělosti

Věříte tomu, že učit se jazyky v dospělosti nemá smysl? Jste kvůli školní výuce přesvědčeni, že němčina je těžký jazyk, nebo dokonce, že nemáte na jazyky talent?

Velký omyl. Jde to lépe než v době dospívání. I proto, že učení konečně může být i zábava...

Proč v němčině neplatí, co se typicky o jazycích tvrdí, se dozvíte zde > 

Němčina v zaměstnání

Věříte tomu, že si v zaměstnání vystačíte s angličtinou? Realita často vypadá jinak. Pouze s angličtinou se rychle můžete stát ovcí, se kterou nelze příliš počítat...

Více > 

Výuka na dálku

E-Paper, který učí německy

Že se čtením se učí, není novinka. Toto čtení však je úplně speciální. Učí čtením zcela cíleně, a dokonce již od úrovně A0/A1...