| O nás a výuce

Jak učit němčinu ještě lépe

Výuce němčiny se věnujeme od roku 2014. O začátku hledáme cesty, jak výuku zlepšit, dále a dále zefektivňovat. Tak, aby se každý mohl bez problémů a v pohodě učit a naučit německy, k němčině se vrátit.   

Kromě toho, že německou gramatiku vysvětlujeme a učíme zcela unikátním, jednoduchým způsobem, chceme být i v ostatních oblastech „k věci“. Nemrhat časem našich klientů.

Cílem kurzů je dosažení stavu bezproblémového mluveného projevu za podmínek, které běžně klienti mají. Chceme, aby lekce byla vítanou „změnou“ v každodenní rutině, formou aktivní relaxace.      

Samozřejmostí je proto výuka v malých skupinách (2 až 4 osoby) a minimální zátěž klienta mimo lekce: klient by nikdy neměl odcházet z lekce s tím, že si musí doma něco dohledat nebo si dokonce znovu sám nastudovat. Učíme se v lekci.

Učební prostory v srdci Prahy nám umožnily rozšířit nabídku našich kurzů a dále zefektivňovat výuku. Výsledkem je systém krátkých kurzů, ve kterém se každý může učit zcela cíleně.

Chceme dostát slibu naučit zájemce o němčinu německy co nejjednodušeji, v krátkém čase. A zároveň bez stresu, v příjemné a přátelské atmosféře, s osobním přístupem.  

Rádi i Vás přivítáme v našich kurzech…